
Рибальський шнур 0.40 мм 36,4 кг POWER PRO 135м Повер Про плетений шнур для риболовлі
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 29240C68
145 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 949-97-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рибальський шнур 0.40 мм 36,4 кг POWER PRO 135м Повер Про плетений шнур для риболовлі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повідковий шнур |
| Діаметр | 0.4 мм |
| Розривне навантаження | 36.4 кг |
| Колір | Зелений |
| Кількість в наборі | 1 |
| Характеристика ліски | |
| Тип волосіні | Плетена |
| Довжина волосіні | 135 м |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Рыболовный шнур 0.40 мм 36,4 кг POWER PRO 135м Повер Про плетеный шнур для рыбалки |
- Ціна: 145 ₴












